Акумулаторен трактор Hercules с ремарке 24V синьо
Код: L-10552Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски акумулаторен трактор Hercules с ремарке 24V синьо разполага с два двигателя с обща мощност 90W и акумулатор с капацитет 24V 7Ah. Тракторът е оборудван с предни LED светлини и музикален панел с Bluetooth, радио и входове за MP3 и USB. Максималната товароносимост на трактора е 30 кг.
Тракторът има пластмасови колела и седалка. Тракторът спира автоматично при отпускане на педала за газ и достига скорост до 6 км/ч.
Технически характеристики:
- Акумулатор: 24V 7Ah
- Двигатели: 2 x 45W
- Мощност: 90W
- Товароносимост: 30 кг
- Тегло: 30 кг
- Време за каране: до 60 минути – зависи от натоварването и терена
- Време за зареждане: 8 часа
- Размери на превозното средство: 226 x 72 x 105 см
- Скорост: между 3 и 6 км/ч
Особености:
- Пластмасови колела с гумена лента за по-добро сцепление
- Предни LED светлини
- Музикален панел с MP3, USB, Bluetooth и радио
- Пластмасова седалка
- Автоматична спирачка при отпускане на педала за газ
- Дистанционно управление – 2,4 GHz
- Предпазни колани за безопасност
В комплекта са включени акумулатор, дистанционно управление и зарядно устройство.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни трактори |
|---|---|
| EAN: | 5904665993859 |
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 24V 7Ah |
| Вид колела: | Пластмасови колела |
| Височина: | 105 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 60 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 226 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Мотор: | 2x45W |
| Мощност на двигателя: | 90W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 24V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3, С ремарке |
| Окачваща ос: | Не |
| Отваряне на врати: | Не |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Да |
| Размери на опаковката: | 140 x 70 x 43 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5, 6 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 30 kg |
| Тип превозно средство: | Трактор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | Син |
| Ширина: | 72 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
