Акумулаторна кола Audi SQ8 черна - Непълен комплект - R-PA.BRD-2168.CZ
Код: SLEVA1511Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детска електрическа кола Audi SQ8 с два мотора с обща мощност 70W не трябва да липсва в нито един детски гараж. Автомобилът се задвижва от батерия с капацитет 12V 9Ah. Максималното натоварване на автомобила е 30 кг. По време на шофиране детето със сигурност ще бъде привлечено от музикалния панел с MP3, Bluetooth и USB.
Можете да управлявате колата с помощта на дистанционно управление, което работи на честота 2,4 GHz. На дистанционното управление има три скорости и бутон за безопасност STOP, който спира колата веднага след натискане. Седалката е покрита с екологична кожа и има предпазни колани.
Технически параметри:
- Батерия: 12V 9Ah
- Мотор: 2x35W
- Мощност: 70W
- Товароносимост: 30 kg
- Тегло: 12 кг
- Честота на дистанционното управление: 2,4 GHz
Размери:
- Автомобил: 98 x 54 x 44 см (д x ш x в)
- Седалка: 30 x 18 x 24 см
- Колела: 20 x 8 см
- Опаковка: 102 x 53 x 30,5 см (14 кг)
Оборудване на автомобила:
- Предпазни колани
- Отварящи се врати
- Предно и задно LED осветление
- Музикален панел с USB, MP3 и Bluetooth
- Клаксон и предварително записани мелодии
- Дистанционно управление - бутон за безопасност STOP
- Меки EVA колела от пяна
- Седалка, покрита с екологична кожа
- Индикатор за зареждане на батерията
Включени в пакета са батерия и зарядно устройство.
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| EAN: | 5903864946581 |
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 12V 9Ah |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 44 cm |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 98 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 2x35W |
| Мощност на двигателя: | 70W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 102 x 53 x 30,5 cm |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Nové, Nekompletní |
| Тегло: | 12 kg |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Черен |
| Ширина: | 54 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
