Акумулаторна кола Buggy Turbo 24V 4x200W розова - Употребявано - S-XB2118-24V-PINK
Код: SLEVA1543Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Електрическата кола Buggy Turbo с четири мощни мотора с обща мощност 800 W не трябва да липсва в нито един детски гараж. Колата се задвижва от батерия с капацитет 24V 7Ah. Максималното натоварване на автомобила е 60 кг. При стартиране ще чуете звуци на двигателя, а по време на пътуване детето със сигурност ще бъде привлечено от музикалния панел с радио, MP3, предварително записани мелодии, а освен това е възможно да се свържете към музикалния панел чрез bluetooth.
Можете да управлявате колата с помощта на дистанционно управление, което работи на честота 2,4 GHz. На дистанционното управление има три скорости и бутон за безопасност STOP, който спира колата веднага след натискане. Седалката е изработена от висококачествена пластмаса и разполага с 2-точкови предпазни колани.
- Включени в пакета са батерия и зарядно устройство.
- Дистанционното управление се захранва от две 1,5V AAA батерии, които не са включени в комплекта.
Параметри:
- Батерия: 24V 7Ah
- Мотор: 4x200W
- Мощност: 800W
- Скорост: 3 - 8 км/ч
- Музикален панел: MP3, Bluetooth, Радио, SD карта, Интегрирана музика, USB
- Светлинни ефекти: предно и задно осветление
- Индикатор за зареждане на батерията
- Материал на седалката: Еко кожа
Размери:
- Дължина: 134 см
- Височина: 77 см
- Ширина: 90 см
- Ширина на седалката: 51 см
- Дълбочина на седалката: 22,5 см
- Височина на облегалката на седалката: 26 см
- Височина от земята: 17 см
- Разстояние от края на седалката до педала: 30 см
- Опаковка: 129,5 x 74 x 52 см
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Да |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 24V 7Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 77 cm |
| Време за зареждане: | 10 - 12 часа |
| Време за шофиране: | до 90 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 134 cm |
| Задвижване: | 4x4 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Двуместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | 2-точкови |
| Лакирани: | Не |
| Макс. височина на детето: | 120 cm |
| Макс. товароносимост: | 60 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 4x200W |
| Мощност на двигателя: | 800W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 24V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, 4x4, MP3 |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За по-големи деца, За две деца |
| Препоръчителна възраст: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка, За офроуд |
| Радио: | Да |
| Размери на опаковката: | 129,5 x 74 x 52 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Смяна на скоростите: | Да |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Използвано |
| Тегло: | 33,5 kg |
| Тип превозно средство: | Бъги |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Розов |
| Ширина: | 90 cm |
| Ширина на седалката: | 51 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
