Акумулаторна кола Cabrio Fast Wing розова - Ремонтirana
Код: SLEVA1015Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детска акумулаторна кола Cabrio Fast Wing розова - Ремонтirana с богато оборудване и иновативен дизайн. Интериорът на количката е оборудван със седалка с предпазни колани, музикална система с входове AUX, MP3, USB и бутони с мелодии. За пътя е осигурено осветление с предни LED светлини.
Детето може напълно самостоятелно да управлява колата, но родителите могат да поемат управлението с помощта на дистанционно управление. Контролерът разполага с бутони за движение във всички посоки, превключване на скорости (3x напред/1x назад) и също така с буферна спирачка за безопасност.
Технически характеристики:
- Батерия: 6V 7Ah
- Диаметър на колелата: 19 см
- Ширина на колелата: 6,5 см
- Размер на седалката: 31 x 19 см
- Размери на автомобила: 88 x 59 x 40 см (дължина, ширина, височина)
- Време на работа: 1-2 часа
- Товароносимост: 25 кг
- 4 скорости на дистанционното (3x напред - бавна/средна/бърза и 1x назад)
Оборудване:
- Дистанционно управление 2,4 GHz
- Музикален панел: MP3, USB вход
- Предни фарове
- Бутони с мелодии и клаксон
- Индикатор за зареждане на батерията
- Предпазни колани
- Пластмасова седалка
- Отварящи се врати
- Пружинен амортисьор на предния мост
Снимките и видеоклиповете към продукта могат да се различават. Всички спецификации са описани в техническите параметри на продукта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 6V 7Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Височина: | 40 cm |
| Време за зареждане: | 8 - 12 часа |
| Време за шофиране: | до 120 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 88 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 25 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Мотор: | 2x30W |
| Мощност на двигателя: | 60W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 6V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Окачваща ос: | Преден |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Скорост: | 3, 4, 5 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Реновирано |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | Розов |
| Ширина: | 59 cm |
| Ширина на колелото: | 6,5 cm |
| Ширина на седалката: | 31 cm |
Elektrické autíčko Cabrio Fast Wing růžové
Mamido Elektrické autíčko Fast Wing
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
