Акумулаторна кола Fast Wing еко-кожа розово - повредена опаковка - S-628-PINK
Код: SLEVA1198Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Акумулаторна кола за деца с дистанционно управление Fast Wing еко-кожа розово - повредена опаковка - S-628-PINK - Музикален панел + клаксон + връзка за MP3 + дистанционно управление 2.4G с кожена седалка.
Представяме ви акумулаторната кола Fast Wing еко-кожа розово - перфектен компаньон за приключенията на вашето малко шофьорче! С полезни функции, тази електрическа кола ще се отличава на всяка детска площадка или в парка. Благодарение на отварящите се врати, светещите предни светлини и музика или клаксон на волана, малките водачи ще блеснат в своя кабриолет!
Интериорът на колата е оборудван с седалка от еко кожа с пасове за безопасност, музикален панел с входове за AUX, MP3, USB и бутони с мелодии. За по-добра видимост на пътя има предни LED светлини.
Детето може да управлява колата напълно самостоятелно, но родителите могат да поемат контрола чрез дистанционното управление. Контролерът разполага с бутони за движение във всички посоки, превключване на скоростите (3x напред/1x назад) и безопасна спирачка.
Технически характеристики:
- Батерия: 6V 7Ah
- Диаметър на колелата: 19 см
- Ширина на колелата: 6,5 см
- Размер на седалката: 31 x 19 см
- Размери на автомобила: 88 x 59 (без огледала 49) x 40 см (дължина, ширина, височина)
- Време за каране: 1-2 часа
- Максимално тегло: 25 кг
- 4 скорости на дистанционното управление (3x напред – бавна/средна/бърза и 1x назад)
Обзавеждане и функции:
- Дистанционно управление 2,4 GHz
- Удобна седалка от еко кожа
- Музикален панел: MP3 и USB вход
- Предни светлини
- Бутони с мелодии и клаксон
- Индикатор за зареждане на батерията
- Пасове за безопасност
- Пластмасова седалка
- Отварящи се врати
- Окачване на предния мост
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 6V 7Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Височина: | 40 cm |
| Време за зареждане: | 8 - 12 часа |
| Време за шофиране: | до 120 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 88 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 25 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 2x30W |
| Мощност на двигателя: | 60W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 6V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Окачваща ос: | Преден |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Скорост: | 3, 4, 5 |
| Смяна на скоростите: | Да |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Дистанционно управление, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Rozbaleno, Poškozený obal |
| Тегло: | 9 kg |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | Розов |
| Ширина: | 59 cm |
| Ширина на колелото: | 6,5 cm |
| Ширина на седалката: | 31 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
