Акумулаторна кола Lamborghini Aventador SV Strong 200W 24V червена
Код: R-PA.A8803.STRONG.CRСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Детска акумулаторна кола с лицензия на Lamborghini, оборудвана с ексклузивно седалка от еко кожа, музикален панел с входове MP3, USB, AUX и Bluetooth, бутони с предварително заредени мелодии и предни и задни LED светлини. При запалване ще чуете характеристични звуци на двигателя.
За безопасността се грижат безопасни колани, с които колата е оборудвана. Превозното средство осигурява плавно тръгване и спиране за комфортно и безпрепятствено каране.
- В комплекта на акумулаторната кола са включени акумулаторна батерия и зарядно устройство.
Технически характеристики:
- Мощност: 200W
- Батерия: 24V 14Ah
- Предавателна кутия: предна, задна
- Гуми: 31 x 10 см
- Седалка: 34 x 25 x 40 см
- Дължина на автомобила: 173 см
- Ширина на автомобила: 109 см
- Височина на автомобила: 63 см
- Тегло на автомобила: 76 кг
- Максимално натоварване: 100 кг
Оборудване:
- Нагнетяеми гуми
- Седалка от мека екологична кожа
- Предни и задни LED светлини
- Музикален панел: MP3, USB, AUX, Bluetooth и предварително записани мелодии
- Бутони с мелодии и клаксон
- Звуци на двигателя при запалване
- Отварящи се врати
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| EAN: | 5903864940480 |
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 24V 14Ah |
| Брой скорости: | 2 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Напомпваеми колела |
| Височина: | 63 cm |
| Време за зареждане: | 12 часа |
| Време за шофиране: | до 90 минути |
| Дистанционно управление: | Не |
| Дължина: | 173 cm |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Двуместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Лиценз / марка: | Lamborghini |
| Макс. товароносимост: | 100 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Модел: | Lamborghini Aventador SV Strong |
| Мотор: | 1x200W |
| Мощност на двигателя: | 200W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 24V |
| Окачваща ос: | Не |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За по-големи деца |
| Препоръчителна възраст: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Радио: | Не |
| Размер на колелата: | 31 cm |
| Размери на опаковката: | 173 x 97 x 54 cm |
| Скорост: | 5, 15, 7, 8, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 76 kg |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | червен |
| Ширина: | 109 cm |
| Ширина на седалката: | 25 cm |
Elektrické autíčko Lamborghini Aventador SV Strong 200W 24V červené
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
