Акумулаторна кола Mercedes-Benz CLS 350 черен
Код: S-KL1666-BLACKСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Лицензирана акумулаторна кола Mercedes-Benz, един от най-популярните брандове в световен мащаб. Акумулаторната кола е оборудвана с два мощни електрически двигателя с обща мощност 35W. Детската кола разполага със звукови и осветителни ефекти, включително USB вход, SD карта, MP3 плейър, както и осветено табло и предни и задни LED светлини.
Интериорът на колата е в черен цвят, придаващ много реалистичен и луксозен вид. Управлението на акумулаторната кола е изключително лесно. Просто сдвоете колата с дистанционното управление и след това включете автомобила с бутон. След първото сдвояване, не е необходимо повторно свързване – връзката остава постоянна през цялото време на използване. Размерът на колата е подходящ за деца от 1,5 до 3 години.
Безопасността на вашето дете е гарантирана благодарение на обезопасителните колани и бутон за спиране (Stop) на дистанционното управление.
Технически характеристики на акумулаторна кола Mercedes-Benz:
- мощност: 2x35W
- батерия: 1x 12V 4.5 Ah
- размери: 104 x 60 x 50 см
- скорост: 2-5 км/ч
- тегло на колата: 11 кг
- максимално натоварване: 30 кг
- време за зареждане: 8 часа
- време за каране: 1-2 часа
- автоматична спирачка – активира се при сваляне на крака от педала на газта
- безопасен бутон Stop на дистанционното управление – моментално изключва цялата функционалност на колата
Оборудване на акумулаторна кола Mercedes-Benz:
- обезопасителни колани
- отворяеми врати
- пластмасова седалка
- пластмасови колела
- дистанционно управление 2.4G с 3 степени на регулиране на скоростта
- осветителни ефекти – осветено табло, предни и задни LED светлини
- звукови ефекти – USB, SD, MP3 плейър за своя собствена музика
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| EAN: | 8595724001232 |
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Да |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 12V 4,5Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пластмасови с гумен ръб |
| Височина: | 50 cm |
| Време за зареждане: | 10 часа |
| Време за шофиране: | до 90 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 104 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Не |
| Индикатор на батерията: | Не |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | 2-точкови |
| Лакирани: | Не |
| Лиценз / марка: | Mercedes |
| Макс. височина на детето: | 110 cm |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Мотор: | 2x35W |
| Мощност на двигателя: | 70W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 105 x 55 x 26 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5, 2 |
| Смяна на скоростите: | Не |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 11 kg |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Черен |
| Ширина: | 60 cm |
Montáž elektrického autíčka Mercedes CLS 350 bílé
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Mamido Toys е просперираща и бързо развиваща се компания, която е специализирана във висококачествени детски играчки и оборудване. Тя оперира в 8 европейски страни и непрекъснато разширява обхвата си. С широка гама от продукти, които подпомагат креативността и развитието на децата от всички възрасти, Mamido Toys е синоним на безопасност, иновация и качество.
Компанията предлага играчки, които не само забавляват, но и образоват и развиват уменията на децата. От интерактивни играчки, през конструктори, кукли, RC модели до Montessori пособия, Mamido Toys предлага всичко, което децата и родителите могат да пожелаят. Продуктите са внимателно тествани, отговарят на всички стандарти за безопасност и са проектирани така, че да стимулират децата да учат и да откриват нови неща.
Mamido Toys е известна със своята надеждност, достъпност и подстъпност за семейства в цяла Европа. Компанията непрекъснато се развива, като набляга на иновативни подходи и качествено обслужване на клиентите. Марката Mamido Toys се превръща в синоним на играчки, които са не само забавни, но и подпомагат развитието на ключови умения у децата, като креативност, логическо мислене, моторика и социално взаимодействие.
| Производствена компания : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Адрес : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| Електронна поща : | info@mamido.cz |
