Акумулаторна кола Полицейски GT Спорт
Код: R-BBH-0007.CZСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Мечтае ли вашето дете в бъдеще да стане полицай? Позволете му днес да се вживее в тази важна роля – ние сме сигурни, че Акумулаторна кола Полицейски GT Спорт ще превърне всяка игра в съвсем ново приключение.
Акумулаторната кола разполага с удобно седалка, оборудвана със защитен колан за безопасността на детето. Автомобилът е снабден с табло, волан, светещи предни и задни фарове, както и панел за аудио управление. Управлението може да става по два начина – чрез дистанционно управление на 2,4 GHz, предназначено за родителите, които избират посоката и скоростта, или детето може напълно самостоятелно да управлява колата. Колелата са изработени от EVA пяна, което осигурява плавно и приятно возене.
Технически характеристики:
- Двигател: 2 x RS380-12V / 6000RPM
- Акумулаторна батерия: 12V/4,5Ah
- Дистанционно управление: 2,4 GHz, 3 скорости, бутон за аварийно спиране
- Колела: EVA пяна, размер 23 x 7,5 см
- Амортисьори: 2 x отпред
- Бавно стартиране за безопасност
- Осветление: LED предни и задни фарове, полицейски светлини
Оборудване:
- Звукова система: MP3, SD, USB, записани мелодии, AUX вход, сирена
- Индикатор за заряд на батерията: Да
- Стартиране: бутон със звуци на двигател
- Отварящи се врати с възможност за заключване
- Седалка: Еко кожа, размери 34 см x 19 см x 24 см
- Заключващ се багажник в задната част на колата
Размери:
- Размери на колата: 108 см x 67 см x 48 см
- Тегло на колата: 13 кг
- Опаковка: 111 x 56 x 31 см
- Тегло на опаковката: 15,5 кг
- Максимално натоварване: 25 кг
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | PA.BBH-0007.CZ |
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 2x6V 4,5Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 48 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 120 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 108 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | 2-точкови |
| Лакирани: | Не |
| Макс. височина на детето: | 110 cm |
| Макс. товароносимост: | 25 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотив: | Полиция |
| Мотор: | 2x45W |
| Мощност на двигателя: | 90W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Размер на колелата: | 23 cm |
| Размери на опаковката: | 111 x 56 x 31 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5 |
| Стартиране с ключ: | Да |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 13 kg |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Черен |
| Ширина: | 67 cm |
| Ширина на седалката: | 34 cm |
Elektrické autíčko Policie GT Sport
Elektrické autíčko Policie GT Sport
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
