Акумулаторно бъги Buggy KCK 4x4 24V червено
Код: R-PA.XMX-639.CRСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Детско акумулаторно бъги Buggy KCK разполага с четири мощни електрически мотора с обща мощност от 200W и гуми от пяна EVA.
Интериорът е оборудван със седалка от еко кожа, музикален панел с входове за MP3, USB и Bluetooth. При стартиране на автомобила се чуват звуци от мотор.
За безопасността се грижат предпазни колани и функция за автоматично спиране, която се активира веднага щом кракът се отмести от педала за газ. Акумулаторното бъги разполага с предни и задни LED светлини.
- В комплекта са включени зарядно устройство и батерия.
Технически характеристики:
- Мотор: 4x50W
- Мощност: 200W
- Батерия: 24V 7Ah
- 2 скорости
- Размери на превозното средство: 115 x 73 x 68 см (дължина x ширина x височина)
- Гуми: 29 x 12 см
- Багажник: 44 x 11 см
- Седалка: 44 x 19 x 30 см
- Тегло на возилото: 18,9 кг
- Максимално допустимо натоварване: 50 кг
Оборудване:
- Седалка от мека еко кожа
- Предни и задни LED светлини
- Предпазни колани
- Гуми от пяна EVA
- Музикален панел: MP3, USB
- Bluetooth връзка
- Предварително записани мелодии
- Звуци на мотор при старт, клаксон
- Индикатор за заряд на батерията
- Дистанционно управление - 2.4 GHz
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5903864943757 |
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 24V 7Ah |
| Брой скорости: | 2 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопластови EVA колела |
| Височина: | 68 cm |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 115 cm |
| Задвижване: | 4x4 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | 2-точкови |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 50 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 4x50W |
| Мощност на двигателя: | 200W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 24V |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка, За офроуд |
| Радио: | Не |
| Размер на колелата: | 29 cm |
| Размери на опаковката: | 115 x 65,5 x 36 cm |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 18,9 kg |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | червен |
| Ширина: | 73 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
