Акумулаторна кола Buggy UTV Racing 4x4 12V10Ah 180W златно
Код: S-A036-GOLDСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Детската акумулаторна кола Buggy UTV Racing 4x4 12V10Ah 180W златно Пристига на EVA колела от пяна, които се справят отлично и с неравен терен. Возилото е задвижван от четири електромотора с по 45W всеки. Детето сяда удобно в ергономична оформена седалка с интегрирани безопасни колани. Можете да се движите по терена с регулируема скорост в диапазон от 3 до 8 км/ч, като са налични 3 различни скорости.
Управлението, може да бъде изцяло от детето, но и възрастен може да поеме пълния контрол с помощта на дистанционно управление. Дистанционното разполага с бутон за спешно спиране STOP, който моментално прекратява движението и изключва всички функции на возилото.
Технически характеристики:
- Мощност: 4x45W
- Батерия: 12V 10Ah
- Дистанционно управление: 2,4GHz
- Гуми: 30 x 11 см EVA пяна
- Скоростна кутия: напред и назад
- Размери на седалката: 45 x 22 x 31 см
- Размери на бъгито: 113 x 73 x 65 см
- Тегло на бъгито: 20,5 кг
- Товароносимост: 30 кг
Оборудване:
- EVA колела от пяна, за мек и тих ход.
- Предни LED светлини за по-добра видимост
- Музикален панел: MP3, AUX, USB, SD
- Предварително записани мелодии
- Bluetooth
- Задвижване 4x4
- Безопасни колани за сигурност
- Отварящи се врати за по-лесен достъп
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 8595724000280 |
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Не |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Да |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 12V 10Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 65 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 120 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 113 cm |
| Задвижване: | 4x4 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | 2-точкови |
| Лакирани: | Не |
| Макс. височина на детето: | 120 cm |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 4x45W |
| Мощност на двигателя: | 180W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление |
| Окачваща ос: | Не |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка, За офроуд |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 101,5 x 63 x 35 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Смяна на скоростите: | Да |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 20,5 kg |
| Тип превозно средство: | Бъги |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | златист |
| Ширина: | 73 cm |
| Ширина на седалката: | 45 cm |
Elektrické autíčko Buggy UTV Racing 4x4 zlaté
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Mamido Toys е просперираща и бързо развиваща се компания, която е специализирана във висококачествени детски играчки и оборудване. Тя оперира в 8 европейски страни и непрекъснато разширява обхвата си. С широка гама от продукти, които подпомагат креативността и развитието на децата от всички възрасти, Mamido Toys е синоним на безопасност, иновация и качество.
Компанията предлага играчки, които не само забавляват, но и образоват и развиват уменията на децата. От интерактивни играчки, през конструктори, кукли, RC модели до Montessori пособия, Mamido Toys предлага всичко, което децата и родителите могат да пожелаят. Продуктите са внимателно тествани, отговарят на всички стандарти за безопасност и са проектирани така, че да стимулират децата да учат и да откриват нови неща.
Mamido Toys е известна със своята надеждност, достъпност и подстъпност за семейства в цяла Европа. Компанията непрекъснато се развива, като набляга на иновативни подходи и качествено обслужване на клиентите. Марката Mamido Toys се превръща в синоним на играчки, които са не само забавни, но и подпомагат развитието на ключови умения у децата, като креативност, логическо мислене, моторика и социално взаимодействие.
| Производствена компания : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Адрес : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| Електронна поща : | info@mamido.cz |
