Автомат със стрелящи пяна патрони с въртяща се мишена
Код: L-5078Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Играчки, имитиращи оръжия, са често срещани елементи в игрите за момчета. Представеният Автомат със стрелящи пяна патрони с въртяща се мишена със сигурност ще забавлява младите момчета в продължение на часове и ще им осигури възможност да организират много интересни игри, вдъхновени от тяхното въображение.
Автоматът е изработен от сертифициран материал – пластмаса. Неговата конструкция наподобява истинско оръжие, но е напълно безопасен – няма остри ръбове или опасни елементи.
Комплектът съдържа:
- Автомат със стрелящи пяна патрони
- 20 пяна патрона
- Въртяща се мишена
За да включите автомата, поставете необходимите батерии (3 x AA, не са включени в комплекта), заредете пълнителя, преместете ключа в позиция „ON“ и той е готов за игра. Можете да започнете забавлението. Играчката е подходяща за деца над 8 години.
Размери:
- Автомат: 45 см x 28 см x 7 см
- Диаметър на мишената: 25 см
- Опаковка: 51 см x 33 см x 10 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски пистолети и оръжия |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5907625589277 |
| Аксесоари: | Мишена, Гилзи |
| Батерия: | 3 x AA |
| Вид: | Пистолет за пяна патрони, Автомат |
| Височина: | 28 cm |
| Дължина: | 45 cm |
| Материал: | Пластмаса |
| Необходими батерии: | AA |
| Предназначение: | За момчета |
| Препоръчителна възраст: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Размери на опаковката: | 51 x 33 x 10 cm |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 2 kg |
| Цвят: | Син, Оранжев, Сив |
| Ширина: | 7 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
