Детска акумулаторна кола Audi R8 Spyder розова PINKY - Повредена опаковка - S-HL1818-NEW-PINK
Код: SLEVA1214Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детска акумулаторна кола с лиценз на марката Audi ще очарова всеки малък фен на качествените превозни средства. Оборудвана е с меки Eva гуми, които са безшумни и се справят с различни типове терен. Детето сяда на мекото седалко, изработено от екологична кожа.
Интериорът е оборудван с музикален панел с входове MP3, AUX, USB и предварително записани мелодии. Воланът разполага с бутони за звукови ефекти.
За безопасността на детето се грижи функцията за автоматично спиране, която се активира веднага щом кракът бъде отстранен от педала за газ. Дистанционното управление разполага с бутон Stop за безопасност, който незабавно спира колата и изключва всички функции. Може да избирате между три скорости на дистанционното управление.
- Кола е с подходящ размер за деца от 1,5 до 3 години.
- Опаковката включва акумулатор и зарядно устройство.
Технически характеристики:
- Мощност 2x35W
- Акумулатор 2x6V 4,5Ah
- Движение във всички посоки
- 3 скорости на дистанционното управление
- Размери на превозното средство 100 x 66 x 46 см
- Скорост 3-5 км/ч
- Тегло на автомобила 12 кг
- Максимално натоварване 30 кг
- Време за зареждане 8 часа
- Време на каране около 1 час – зависи от натоварването и типа терен
- Автоматични спирачки при отдръпване на крака от педала за газ
- Бутони за безопасност Stop на дистанционното управление
Оборудване:
- Безопасни предпазни колани
- Отварящи се врати
- Седалка от мека екологична кожа
- Меки пяна EVA гуми
- Дистанционно управление 2,4 GHz
- 3 скорости на дистанционното – бавно, нормално, бързо
- LED предни светлини
- Музикален панел: USB, MP3, AUX входове
- Бутоните с мелодии на волана
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Да |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 2x6V 4,5Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 43 cm |
| Време за зареждане: | 10 часа |
| Време за шофиране: | до 90 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 98 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | 2-точкови |
| Лакирани: | Не |
| Лиценз / марка: | Audi |
| Макс. височина на детето: | 110 cm |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Модел: | Audi R8 |
| Мотор: | 2x45W |
| Мощност на двигателя: | 70W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Да |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 100 x 53 x 31 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5 |
| Смяна на скоростите: | Не |
| Стартиране с ключ: | Да |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Повредена опаковка |
| Тегло: | 10,5 kg |
| Тип превозно средство: | Автомобил |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Розов |
| Ширина: | 59 cm |
| Ширина на седалката: | 34 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
