Детска акумулаторна мотокара Drift 2x100W бяла
Код: L-5200Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детска акумулаторна мотокара Drift 2x100W бяла е оборудвана с два мощни моторa по 100W и две батерии с капацитет 12V 7Ah. Мотокарата разполага с функция за дрифт, поради което задните колела са пластмасови, а предните са изработени от EVA пяна за по-добро сцепление и комфорт.
Тази детска мотокара развива скорост до 18 км/ч и има максимално товароносимост до 70 кг, което я прави подходяща дори за по-големи деца. Седалката е изработена от пластмаса и е оборудвана с предпазни колани, осигуряващи безопасността на детето по време на каране.
- В комплекта са включени зарядно устройство и батерии.
Технически характеристики:
- Батерии: 2x12V 7Ah
- Мощност на моторите: 2x100W
- Товароносимост: 70 кг
- Скорост: 15-18 км/ч
- Размери: 110 x 77 x 54 см
- Време на работа: до 60 минути
- Време за зареждане: 8 часа
Спецификации:
- Функция за дрифт
- Пластмасова седалка
- Предни EVA колела
- Задни пластмасови колела
- Предпазни колани
- Вградени мелодии
Допълнителни параметри
| Категория: | Коли и превозни средства |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5908275990352 |
| Bluetooth: | Не |
| Батерия: | 2x12V 7Ah |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA, Пластмасови |
| Височина: | 54 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 60 минути |
| Дистанционно управление: | Не |
| Дължина: | 110 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Не |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 70 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Мотор: | 2x100W |
| Мощност на двигателя: | 200W |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Функция дрифт |
| Отваряне на врати: | Не |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За по-големи деца |
| Препоръчителна възраст: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Размери на опаковката: | 119 x 61 x 34 cm |
| Скорост: | 15, 16, 17, 18 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 21 kg |
| Тип превозно средство: | Карт |
| Функционални LED светлини: | Не |
| Характеристики: | Функция за дрифт |
| Цвят: | Бял |
| Ширина: | 77 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
