Детска карачка трактор с ремарке New Holland T7 синьо
Код: R-658T.NIEСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Спецификации:
- Пластмасови колела
- Предни LED светлини
- 2 бутона със звук и клаксон
- Включени гребло и лопатка
Технически параметри:
- Максимално натоварване на автомобила: 25 кг
- Размери на ремаркето: 90 x 27 x 44 см
- Размери на трактора: 55 x 27 x 44 см
- Размери на задните колела: 13 x 5 см
- Размери на предните колела: 13 x 5 см
- Тегло на автомобила: 3 кг
Допълнителни параметри
| Категория: | Баланс велосипеди |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5903864952773 |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Лиценз / марка: | New Holland |
| Макс. товароносимост: | 25 kg |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка, За офроуд |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Трактор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С ремарке |
| Цвят: | Син |
| Hmotnost: | 3 kg |
| ? Délka: | 55 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Šířka sedadla: | 18 cm |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Rozměr balení: | 60,5 x 32 x 28 cm |
| ? Velikost kol: | 13 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Klakson: | Ano |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
