Детска палатка за игра с тунел и басейн Космос + калъф за пренасяне 485 см - Разопаковано - MT1163
Код: SLEVA1517Подробно описание на продукта
Преобразете детската стая или градина в приключенски свят с детска палатка с тунел и басейн. Цветният космически мотив ще подсили въображението и игривостта, докато просторният дизайн ще осигури на децата часове активни забавления.
Спецификации:
- Размери на комплекта: 485 × 120 × 90 см
- Размери на опаковката: 45 × 45 см (практична преносима чанта)
- Мотив: космос, ракети, астронавти
- Подходящо за: деца от 3 години
- Бързо разгъване и сгъване благодарение на гъвкавата конструкция
Съдържание на опаковката:
- Къщичка – вила
- Басейн за игра (сух басейн)
- Свързващ тунел
- Преносима чанта с цип и дръжки
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски палатки |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| Височина: | 90 cm |
| Възраст: | 3+ |
| Дължина: | 485 cm |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6, 7, 1, 2 |
| Състояние на стоката: | Разопаковано |
| Цвят: | Син |
| Ширина: | 120 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
