Детска педална картинг с надуваеми гуми жълт
Код: J-SP0209 ZOСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Представяме ви Детска педална картинг с надуваеми гуми жълт с модерен дизайн. Неговото качествено изпълнение гарантира дълготрайност през няколко сезона и ще бъде верен спътник на всички разходки. Разполага с масивни колела и ергономично оформено седалка с облегалка. Надуваемите гуми на педалния картинг се адаптират към различни настилки, а за вашата безопасност има ръчна спирачка.
Характеристики на детския педален картинг:
- Ергономична форма
- Ръчна спирачка на двете задни колела
- Регулируемо седалка
- Надуваеми гуми
- Максимално допустимо натоварване до 50 кг
- Възможност за движение напред и назад
- Спортен волан
- Шаси и ос изработени от метал
- Метални предавки
- Жълт цвят
Размери на педалния картинг:
- Дължина: 113 см
- Ширина: 60 см
- Височина: 66 см
- Ширина на колелото: 9 см
- Диаметър на колелото: 26 см
- Седалка: 20 x 35 x 28 см
- Тегло на картинга: 14,6 кг
- Размери на опаковката: 105 x 32 x 62 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Педални картинг коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| Вид колела: | Напомпваеми |
| Височина: | 66 cm |
| Диаметър на колелата: | 26 cm |
| Дължина: | 113 cm |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Макс. товароносимост: | 50 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За по-големи деца |
| Препоръчителна възраст: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Размери на опаковката: | 105 x 32 x 62 cm |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 14,6 kg |
| Тип превозно средство: | Карт |
| Характеристики: | С спирачка |
| Цвят: | жълт |
| Ширина: | 60 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
