Детска педална мотокара Гранд Райд синя
Код: R-1502.NIEСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Безопасна и удобна детска педална мотокара Гранд Райд синя, с която Вашето дете ще тренира равновесие и обща моторна координация по време на каране. Специално проектирана рамка и платформа правят това превозно средство подходящо за деца от 3 години нагоре. Благодарение на уникалния дизайн и висококачествените материали, съобразени с възрастта на малките водачи, можете да сте сигурни в безопасността на Вашите деца. Така те могат бързо и безопасно да управляват и да вземат завоите. Предимство е и регулируемото седалково място с 2-степенна настройка. Продуктът разполага с европейски сертификат за безопасност CE.
Характеристики на мотокарата:
- пяна колела
- скоростна кутия – движение напред и назад
- метални предавки
- задвижване чрез верига
- удобна седалка
- регулиране на разстоянието на седалката от кормилото
- ръчна спирачка
- спортна седалка с двустепенно регулиране
- спортен волан
Технически характеристики на мотокарата:
- тегло: 13 кг
- носимоспособност: 30 кг
- всички лагери: 30 см x 8,5 см
- дължина: 123 см
- ширина: 60 см
- размери на пакета: 88 x 62 x 36 см
- тегло на пакета: 16 кг
Допълнителни параметри
| Категория: | Педални картинг коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5903864909579 |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Диаметър на колелата: | 30 cm |
| Дължина: | 123 cm |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Предназначение: | За момчета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Размери на опаковката: | 88 x 62 x 36 cm |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 13 kg |
| Тип превозно средство: | Карт |
| Характеристики: | С спирачка |
| Цвят: | Син |
| Ширина: | 60 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
