Детска педална мотокара с надуваеми гуми зелена
Код: J-SP0209 ZIEСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Представяме Ви детска педална мотокара с надуваеми гуми зелена в модерен дизайн. Качествената изработка гарантира дълготрайна издръжливост за няколко сезона и съпътства детето при всички разходки. Разполага с здрави колела и ергономично оформено седало с облегалка. Надуваемите гуми на педалната мотокара се адаптират към различни настилки, а ръчната спирачка осигурява допълнителна безопасност.
Детска педална мотокара:
- Ергономична форма
- Ръчна спирачка на двете задни колела
- Регулируемо седало
- Надуваеми гуми
- Максимално натоварване до 50 кг
- Възможност за движение напред и назад
- Спортен волан
- Шаси и ос изработени от метал
- Метални предавки
- Зелена цветова гама
Размери на мотокарата:
- Дължина 113 см
- Ширина 60 см
- Височина 66 см
- Ширина на колело 9 см
- Диаметър на колело 26 см
- Седалка 20 x 35 x 28 см
- Тегло на мотокарата 14,6 кг
- Размери на опаковката 105 x 32 x 62 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Педални картинг коли |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5905258513508 |
| Вид колела: | Напомпваеми |
| Височина: | 66 cm |
| Диаметър на колелата: | 26 cm |
| Дължина: | 113 cm |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Макс. товароносимост: | 50 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Предназначение: | За момчета |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Размери на опаковката: | 105 x 32 x 62 cm |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 14,6 kg |
| Тип превозно средство: | Карт |
| Характеристики: | С спирачка |
| Цвят: | Зелен |
| Ширина: | 60 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
