Детска тротинетка сгъваема със светещи колела лилава - Използвана - J-SP0786 FI
Код: SLEVA1392Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Сгъваема, лека тротинетка със светещи колела е идеална за всички деца, които обичат движението и дейностите на открито. Благодарение на сгъваемата конструкция, тротинетката се пренася и съхранява лесно, което я прави идеалният инструмент за каране в парка, по велоалеи и по време на ваканционни пътувания.
Характеристики:
- Нехлъзгава платформа за стъпване
- Регулируема височина на кормилото
- Спирачка на задното колело
- Издръжлива рамка, изработена от алуминий и стомана
- Светещи колела
Размери:
- Дължина: 70 cm
- Ширина и дължина на платформата за стъпване: 10 x 32 см
- Ширина на кормилото: 33 см
- Регулируема височина на кормилото: 62/77/88 см
- Диаметър на колелата: 12 см
- Максимално натоварване: 50 кг
- Тегло: 2 кг
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски тротинетки |
|---|---|
| Брой колела: | 2 |
| Дължина: | 70 cm |
| Макс. товароносимост: | 50 kg |
| Материал: | Пластмаса, Алуминий, Стомана |
| Предназначение: | За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 6, 7, 8, 9 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Размери на опаковката: | 66 x 25,5 x 10 cm |
| Състояние на стоката: | Използвано |
| Тип превозно средство: | Тротинетка |
| Характеристики: | С крачна спирачка, Регулируема големина на кормилото, С стойка |
| Цвят: | Лилав |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
