Детски акумулаторен мотор черен
Код: L-370Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски акумулаторен мотор черен със сигурност ще донесе усмивка на лицето на всяко дете, ще обогати разходките и времето, прекарано навън. Играта с този мотор ще има положително въздействие върху развитието на детето, подпомага усвояването на умения за преценка на скоростта и разстоянията, както и подобряване на моториката – много важни в ранна детска възраст. Конструкцията с три колела е също ключово решение, което ще улесни децата при запазване на равновесие по време на управление.
Детски акумулаторен мотор черен е оборудван с батерия 6V 4,5Ah и мощен мотор 18W. Комбинацията от тези компоненти позволява достигане на скорост около 4 км/ч, което осигурява страхотно забавление на всяко дете. Още повече: моделът разполага с две скорости – предна и задна, което значително улеснява управлението и забавлението. Допълнителни предимства на този мотор са: прозрачен капак, странични огледала и LED осветление за по-добра видимост на детето на пътя. Отзад има отварящ се багажник, в който малкият шофьор може да държи своите любими играчки. Не по-малко важна е звуковата сигнализация и музикалните бутони на волана.
Детският акумулаторен мотор е предназначен за всички деца над 3 години. Миниатюрна версия на мотоциклет, изработена от висококачествени, сертифицирани материали, гарантиращи надеждност и дълготрайност, подкрепени и от европейския сертификат CE.
Технически параметри на мотора:
Мотор: 1x18W
Батерия: 1x6V4,5Ah
Скорости: 2 степени (напред / назад)
Размери на превозното средство: 86 см х 36 см х 53 см
Скорост: 4 км/ч
Тегло на мотора: 5 кг
Максимално натоварване: 20 кг
Време за заряд: 8 часа
Спирачка: автоматична при отпускане на педала на газта
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5902808150381 |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови с гумен ръб |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност на двигателя: | 18W |
| Музикален панел: | Не |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3, 4, 5, 2 |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С място за съхранение |
| Цвят: | Черен |
| Délka: | 83 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
