Детски акумулаторен мотор Чопър червен
Код: L-5710Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски акумулаторен мотор Чопър червен е изработен с високо качество. Детският електрически мотор подпомага децата в развитието на шофьорски умения и баланс. Това е чудесен аксесоар за разходки с цялото семейство или за забавление в двора.
Моторът може да се движи напред и назад. Детският мотор развива скорост до 3 км/ч.
Детски акумулаторен мотор Чопър червен разполага със светлинни и звукови ефекти. Той е подходящ за деца от 3 години и притежава европейски сертификат за безопасност CE. Под наблюдението на родители, мотора може да бъде управляван и от по-малки деца.
Технически характеристики на детския електрически мотор Чопър:
- мотор: 1 x 35W
- акумулатор: 1 x 6V 4,5Ah
- скоростна кутия: 2 х (напред / назад)
- размери на превозното средство: 90 x 49 x 64 см
- максимална скорост: 2,5 - 3 км/ч
- тегло на мотора: 6,3 кг
- максимално натоварване: 30 кг
- време за зареждане: 8 часа
- време за работа: до 1 час (зависи от теглото на детето и терена)
- спирачка: автоматична при отпускане на газта
Оборудване на електрическия мотор Чопър:
- седалка от пластмаса
- пластмасови колела с гумено покритие
- предни LED светлини
- без дистанционно управление
- музикален панел с MP3 и USB вход
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5908275993186 |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови с гумен ръб |
| Лиценз / марка: | Chopper |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност на двигателя: | 35W |
| Музикален панел: | MP3 |
| Предназначение: | За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3 |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | червен |
| Délka: | 90 cm |
| Výška: | 38 - 64 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 20 cm |
| ? Doba jízdy: | až 60 minut |
| Doba nabíjení: | 8 h |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
