Детски акумулаторен мотор розов
Код: L-1779Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Розовият Детски акумулаторен мотор розов със сигурност ще донесе усмивка на лицето на всяко дете, ще направи разходките и времето навън по-забавни. Играта с този мотор ще има положително въздействие върху развитието на детето, ще му помогне да усвои независимото преценяване на скоростта и разстоянието, както и да подобри моторните си умения – нещо изключително важно в ранната възраст. Конструкцията с три колела е много важно решение, което улеснява децата при поддържане на баланс по време на каране.
Розовият Детски акумулаторен мотор розов е оборудван с батерия 6V4,5Ah и мощен мотор 18 W. Комбинацията от тези компоненти позволява достигане на скорост около 4 км/ч, което гарантира много забавление за всяко дете. Допълнително: моделът разполага с две скорости – напред и назад, което значително улеснява управлението и игрите. Сред допълнителните предимства на този акумулаторен мотор са: прозрачен капак, странични огледала и LED осветление, които повишават видимостта на детето на пътя. Отзад има отварящ се багажник, където малкият водач може да съхранява своите съкровища. Не по-малко важни са и клаксонът и музикалните бутони на кормилото.
Детският акумулаторен мотор е проектиран за всички деца над 3 години. Миниатюрната версия на мотоциклета е изработена от най-висококачествени сертифицирани материали, които гарантират надеждност и издръжливост, потвърдени и от сертификат CE.
Технически характеристики на мотора:
Мотор: 1x18W
Батерия: 1x6V4,5Ah
Скорости: 2 степени (напред/назад)
Размери на превозното средство: 86 см x 36 см x 53 см
Скорост: 4 км/ч
Тегло на превозното средство: 5 кг
Максимално натоварване: 20 кг
Време за зареждане: 8 часа
Спирачка: Автоматична при отпускане на педала за газ
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5902808151043 |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност на двигателя: | 18W |
| Музикален панел: | Не |
| Предназначение: | За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3, 4, 5, 2 |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С място за съхранение |
| Цвят: | Розов |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
