Детски акумулаторен мотор синьо
Код: L-1778Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Синият детски акумулаторен мотор със сигурност ще донесе усмивка на лицето на всяко дете, като направи разходките и времето навън по-забавни. Играта с този мотор има положително въздействие върху развитието на детето, като помага за усвояване на умението за независимо преценяване на скоростта и разстоянието, както и за подобряване на моторните умения – важно в ранните години. Конструкцията с три колела е много полезно решение, което улеснява децата при поддържане на баланс по време на каране.
Синият детски акумулаторен мотор е оборудван с батерия 6V4,5Ah и мощен мотор от 18 W. Комбинацията от тези компоненти позволява достигането на скорост около 4 км/ч, което осигурява страхотно забавление за всяко дете. Освен това, моделът разполага с две скорости – напред и назад, което значително улеснява управлението. Сред останалите предимства на този акумулаторен мотор са прозрачният капак, страничните огледала и LED осветлението, които подобряват видимостта на детето на пътя. Отзад има отварящ се багажник, в който малкият шофьор може да съхранява своите ценности. Не на последно място е клаксонът и музикалните бутони на волана, които допринасят за още по-голямо удоволствие.
Детският акумулаторен мотор е предназначен за всички деца над 3 години. Миниатюрната версия на мотор е изработена от висококачествени сертифицирани материали, гарантиращи надеждност и издържливост, което е потвърдено и с CE сертификат.
Технически характеристики на мотора:
Мотор: 1x18W
Батерия: 1x6V4,5Ah
Скоростна кутия: 2 скорости (напред / назад)
Размери на возилото: 86 см x 36 см x 53 см
Скорост: 4 км/ч
Тегло на возилото: 5 кг
Макс. товароносимост: 20 кг
Време за зареждане: 8 часа
Спирачка: Автоматична при отпускане на газта
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5902808150336 |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност на двигателя: | 18W |
| Музикален панел: | Не |
| Предназначение: | За момчета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3, 4, 5, 2 |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С място за съхранение |
| Цвят: | Син |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
