Детски акумулаторен мотор сребрист
Код: L-2070Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски акумулаторен мотор сребрист, който определено ще донесе усмивка на лицето на всяко дете, ще направи разходките и игрите навън още по-забавни. Играта с този мотор има положителен ефект върху развитието на детето, подпомага усвояването на умението за самостоятелна преценка на скорост и разстояние, както и подобрява моторните умения – всичко това е изключително важно в ранна детска възраст. Конструкцията с три колела е също много важно решение, което улеснява децата при поддържането на баланс по време на шофиране.
Детският акумулаторен мотор сребрист е оборудван с акумулаторна батерия 6V4,5Ah и мощен мотор с капацитет 18 W. Комбинацията от тези компоненти позволява достигане на скорост около 4 км/ч, което гарантира много забавление за всяко дете. Освен това, моделът предлага две скорости – напред и назад, което значително улеснява управлението и забавлението. Сред другите предимства на този мотор са: прозрачен капак, странични огледала и LED осветление, които подобряват видимостта и безопасността на детето на пътя. В задната част има отварящ се багажник, където малкият шофьор може да съхранява своите съкровища. Не на последно място, налични са сигнал и музикални бутони на волана за допълнителна развлекателна функция.
Детският акумулаторен мотор сребрист е предназначен за всички деца над 3 години. Миниатюрната версия на мотоциклета е изработена от най-висококачествени сертифицирани материали, гарантиращи надеждност и издръжливост, което е потвърдено и от маркировката CE.
Технически характеристики на мотора:
Мотор: 1x18W
Акумулаторна батерия: 1x6V4,5Ah
Скорости: 2 предни (напред / назад)
Размери на превозното средство: 86 см x 36 см x 53 см
Скорост: 4 км/ч
Тегло на превозното средство: 5 кг
Максимално натоварване: 20 кг
Време за зареждане: 8 часа
Спирачка: Автоматично спиране при отпускане на педала за газ
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5902808153627 |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност на двигателя: | 18W |
| Музикален панел: | Не |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3, 4, 5, 2 |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С място за съхранение |
| Цвят: | Сребърен |
| Délka: | 86 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 90 minut |
| Doba nabíjení: | 8 - 12 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 19 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
