Детски акумулаторен мотор Street Bob червен
Код: J-PA0235 CZСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Технически параметри:
- Мощност 2x6V
- Акумулатор 6V 7Ah
- Скоростна кутия 1 напред, 1 назад
- Скорост 2-3 км/ч
- Максимално натоварване 15 кг
- Тегло на продукта 9,5 кг
Оборудване:
- Старт на мотора с бутон
- Светлинни ефекти при стартиране на мотора
- Гуми с въздушна камера
- Отстраняеми странични колела
- Автоматична спирачка при пускане на педала за газ
- Удобно оформено седалка
- Музикален панел: USB вход, mini SD, MP3
- Предварително записани мелодии
- Регулатор на звука
- Зарядно устройство 6V 800mA
Размери:
- Дължина на продукта 100 см
- Ширина на продукта 52 см
- Височина на продукта 73 см
- Височина от земята 9 см
- Разстояние от задната част на седалката до педала за газ 27 см
- Ширина на седалката 17 см, дължина на седалката 34,5 см
- Диаметър на колелата 30 см, ширина на колелата 7 см
- Опаковка 80 x 45 x 32 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5905258515151 |
| Вид колела: | Напомпваеми |
| Материал: | Пластмаса |
| Музикален панел: | MP3, USB вход, SD карта |
| Предназначение: | За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3, 2 |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С балансьорни колела |
| Цвят: | червен |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Délka: | 100 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Doba nabíjení: | 8 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
| Velikost kol: | 30 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
