Детски акумулаторен мотор Vespa бял
Код: J-PA0238 BIСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски акумулаторен мотор Vespa бял е предназначен за най-малките деца. Страничните колела осигуряват стабилна и безопасна езда. Моторът работи с акумулаторна батерия с капацитет 6V 4,5Ah. Мотора има светещи ефекти за по-приятно преживяване. Корпусът и седалката са изработени от здрав и лек пластмасов материал. На таблото са разположени имитации на часовник и скоростомер.
Характеристики:
- Батерия: 6V 4,5Ah
- Пластмасови колела
- Светещи ефекти
Размери:
- Мотор: 65 x 37 x 52 см
- Диаметър на колело: 16 см
- Опаковка: 61 x 35 x 21 см
- Седалка: 14 x 24 см
- Диаметър на колелата: 18 см
- Разстояние от края на седалката до педала: 18 см
- Тегло на мотора: 4,75 кг
- Тегло на опаковката: 6 кг
В комплекта са включени акумулаторна батерия и зарядно устройство.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5905258514130 |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Височина: | 52 cm |
| Дължина: | 65 cm |
| Клаксон: | Да |
| Лиценз / марка: | Vespa |
| Материал: | Пластмаса |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Характеристики: | С балансьорни колела |
| Цвят: | Бял |
| Ширина: | 37 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
