Детски акумулаторен мотор XMX616 оранжев
Код: L-9014Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Технически характеристики:
- Мощност 2x35W
- Акумулатор 12V 7Ah
- Предавателна кутия 2 скоростна
- Размери на мотора 106 x 51 x 68 см
- Скорост 4,2 - 6,4 км/ч
- Тегло на мотора 11,8 кг
- Максимално натоварване 30 кг
- Време за зареждане 8 часа
- Време за работа до 1 час
- Автоматична спирачка при освобождаване на бутона
Оборудване:
- Меки гуми от EVA пяна
- Комфортно оформено седалка
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5904204750011 |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Материал: | Пластмаса |
| Мощност на двигателя: | 70W |
| Предназначение: | За момчета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6 |
| Скорост: | 4, 5, 6 |
| Смяна на скоростите: | Бързо, Бавно |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Характеристики: | С балансьорни колела |
| Цвят: | Оранжев |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Délka: | 106 cm |
| Výška: | 68 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| ? Doba jízdy: | až 60 minut |
| Doba nabíjení: | 8 h |
| Napětí: | 12V |
| Materiál sedadla: | Plast |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на рейтинг
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
