Детски акумулаторен трактор BLAST с ремарке 2x200W червен
Код: R-PA.BLT-206.CRСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Детският акумулаторен трактор BLAST с ремарке 2x200W червен разполага с два мощни двигателя по 200W и батерия с капацитет 24V 7Ah. Тракторът е оборудван с предни и задни LED светлини и музикален панел с входове за USB, MP3 и Bluetooth. Максималното натоварване на трактора е 30 кг.
Тракторът има меки колела от EVA материал и седалка, покрита с екологична кожа, осигуряващи максимален комфорт. След отпускане на педала за газта, машината автоматично спира. Благодарение на превключвателя за скорости, можете да карате в два режима – бавен и бърз. Превозното средство може да се управлява и с дистанционно управление, което позволява регулиране на скоростта, промяна на посоката и разполага с бутон за аварийно спиране за моментално спиране на трактора.
Технически характеристики:
- Батерия: 24V 7Ah
- Мотори: 2x200W
- Мощност: 400W
- Максимално натоварване: 30 кг
- Тегло: 36 кг
Размери:
- Трактор с ремарке: 187 x 80 x 102 см (дължина x ширина x височина)
- Трактор: 119 x 80 x 102 см
- Ремарке: 67 x 80 x 48 см
- Предни колела на трактора: 33 x 12 см
- Задни колела на трактора: 40 x 17 см
- Колела на ремаркето: 33 x 12 см
- Седалка: 34 x 21 x 31 см
- Опаковка: 123 x 75 x 50 см
Характеристики:
- Меки колела от EVA материал
- Предпазни колани
- Индикатор за заряда на батерията
- Предни и задни LED светлини
- Горен предупредителен светлинен сигнал
- Музикален панел с Bluetooth, MP3 и USB входове
- Предварително записана музика и клаксон
- Звук при стартиране
- Седалка от еко кожа
- Автоматична спирачка при отпускане на педала за газта
В комплекта са включени батерия, дистанционно управление и зарядно устройство.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни трактори |
|---|---|
| EAN: | 5903864940640 |
| Bluetooth: | Да |
| SD карта: | Не |
| Батерия: | 24V 7Ah |
| Брой скорости: | 2 |
| Вид колела: | Пенопластови EVA колела |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Дистанционно управление: | Да |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Да |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 2x200W |
| Мощност на двигателя: | 400W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 24V |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6 |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 123 x 75 x 50 cm |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Тегло: | 36 kg |
| Тип превозно средство: | Трактор |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | червен |
| Честота: | 2,4 GHz |
| Ширина на седалката: | 21 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
