Детски електрически мотор Honda NC750X бял - Повредена опаковка - R-PA.TR2306.BIA
Код: SLEVA1548Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски електрически мотор има пластмасови колела с гумен борд и мотор с мощност 70W. Оборудването включва предни LED светлини и музикален панел с Bluetooth, AUX, MP3, USB и предварително записани мелодии.
Технически параметри:
- Мощност: 2x35W
- Батерия: 12V 4,5Ah
- Диаметър и ширина на колелата: 31 x 10 см
- Седалка: 34 x 19 см
- Размери на превозното средство: 103 x 41 x 74 см
- Тегло: 11 кг
- Максимално натоварване: 35 кг
Оборудване:
- Пластмасова седалка
- Пластмасови колела с гумен ръб
- Клаксон, звук при стартиране
- Музикален панел: Bluetooth, USB, MP3, AUX, предварително записани мелодии
- Предни LED светлини
- Индикатор за зареждане на батерията
- Странични колела
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни мотори |
|---|---|
| Батерия: | 12V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови колела с гумен ръб |
| Индикатор на батерията: | Да |
| Клаксон: | Да |
| Лиценз / марка: | Honda |
| Макс. товароносимост: | 35 kg |
| Мощност на двигателя: | 70W |
| Музикален панел: | MP3, USB вход, Bluetooth, Звуци на мотора, AUX |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За по-големи деца |
| Препоръчителна възраст: | 4, 5, 6 |
| Размери на опаковката: | 90 x 32,5 x 53 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Състояние на стоката: | Повредена опаковка |
| Тип превозно средство: | Мотор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | Бял, Черен |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
