Детски електрически трактор с гребло и ремарке жълт - Разопакован - L-13564
Код: SLEVA1507Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детският електрически трактор благодарение на своята конструкция и масивни колела се адаптира не само към укрепен терен. Тракторът е с два двигателя с обща мощност 90W. Управлението е много лесно, просто натиснете педала на газта и можете да тръгнете на терен. След като вдигнете крака си от педала на газта, тракторът автоматично спира. Пътуването със сигурност ще бъде по-приятно от музиката, която можете да пуснете сами благодарение на MP3 и USB входовете.
Тракторът може да се управлява с дистанционно управление, което работи на честота 2,4 GHz.
Технически параметри:
- Мотор: 2x45W
- Батерия: 12V 4,5Ah
- Скорост: 3 - 3,5 км/ч
- Товароносимост: 30 kg
- Време за зареждане: 8ч
- Време за каране: до 60 мин
- Размери: 163 x 52 x 57 см
- Размери на опаковката: 99 x 48 x 42 см
- Тегло: 14 кг
- Модел: BW-X002A
Характеристики:
- Предно LED осветление
- Дистанционно управление
- Пластмасови колела с гумен ръб
- Музикален панел с MP3 и USB
- Седалка от мека екологична кожа
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни трактори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| Батерия: | 12V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови с гумен ръб |
| Височина: | 57 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 60 минути |
| Дължина: | 163 cm |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Колани за сигурност: | Не |
| Лакирани: | Не |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 2x45W |
| Мощност на двигателя: | 90W |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Отваряне на врати: | Не |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Размери на опаковката: | 99 x 48 x 42 cm |
| Скорост: | 3, 4 |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Разопаковано |
| Тегло: | 14 kg |
| Тип превозно средство: | Трактор |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | жълт |
| Ширина: | 52 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
