Детски електрически трактор с ремарке 24V Blast 2x200W червен - Непълен - S-BLT206-24V-RED
Код: SLEVA1373Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски електрически трактор BLT с ултра мощен електрически мотор 2x200W и големи EVA пяна колела лесно ще се справи и с неравен терен.
Богатото оборудване включва кожена седалка с предпазни колани, музикален панел и предна и задна LED светлина.
Дистанционно управление 2.4GHz е оборудвано с бутони за три скорости и бутон за безопасност Stop, който незабавно спира превозното средство и изключва всички негови функции.
Технически параметри:
- Мощност 2x200W
- Батерия 24V 7Ah
- 3 скорости
- Размери на автомобила 188 x 81 x 104 см
- Скорост 3-9 км/ч
- Тегло на автомобила 28 кг
- Товароносимост 30 кг
- Време за зареждане 8 часа
- Време за каране 1-2 часа
- Автоматична спирачка при отпускане на крака от педала на газта
Оборудване:
- Предпазни колани
- Седалка от мека екологична кожа
- Дистанционно управление 2,4GHz
- Предни и задни LED светлини
- Музикален панел: USB вход, Bluetooth
- Бутони с мелодии и клаксон на волана
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни трактори |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| MP3: | Не |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 24V 7Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 104 cm |
| Време за зареждане: | 8 - 10 часа |
| Време за шофиране: | до 120 минути |
| Дистанционно управление: | Да |
| Дължина: | 188 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Да |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 2x200W |
| Мощност на двигателя: | 400W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 24V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, С ремарке |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Не |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка, За офроуд |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 130 x 75 x 50 cm |
| Скорост: | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Смяна на скоростите: | Да |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Nekompletní |
| Тегло: | 28 kg |
| Тип превозно средство: | Трактор |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | червен |
| Ширина: | 81 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
