Детски електрически трактор с ремарке зелен - Разопакован - R-PA.TR1908T.ZIE
Код: SLEVA1508Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски електрически трактор с ремарке, който е лесен за управление и стабилен. Дори най-малките могат да се справят с карането. Тракторът е изработен от най-качествена пластмаса в модерен стил и ще задоволи вкусовете на най-малките автомобилни ентусиасти. Децата зад волана му могат да играят на фермери и кой знае какво още ще измислят с него.
Играчката е препоръчана от производителя за възраст над 3 години. Притежава CE сертификат.
Спецификации
Мотор: 1 x 25 W
Батерия: 6V / 4,5Ah
Колела: пластмасови
- предни: 15 x 7 см
- задни: 20 x 9 см
- ремарке: 15 x 7 см
Задвижване: напред / назад
Оборудване:
Ремарке
- дължина: 33 см
- ширина: 40 см
- височина: 23 см
Седалка: 15x15x7 см
Размери
Размер на трактора с ремарке
- дължина 112 см
- ширина 40 см
височина 43 см
Тегло на превозното средство: 5,6 кг
Размер на опаковката: 71 см x 41,5 см x 37 см
Тегло на опаковката: 7 кг
Товароносимост: 25 кг
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Акумулаторни трактори |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | PA.TR1908T.ZIE |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Вид колела: | Пластмасови |
| Мощност на двигателя: | 25W |
| Напрежение на батерията: | 6V |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Скорост: | 3 |
| Състояние на стоката: | Rozbaleno, použito |
| Тип превозно средство: | Трактор |
| Цвят: | Зелен |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
