Детско бензиново АТВ RENEGADE HIPERFECT 110CC синьо
Код: R-PSP.ATV-3C.NIEСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Детски бензинов ATV RENEGADE HIPERFECT 110CC е оборудван с едноцилиндров четиритактов двигател и широки надуваеми колела. Превозното средство е оборудвано с резервоар с обем 2,5 литра.
Оборудването включва водоустойчива седалка, предни и задни светлини и дискови спирачки. Четириколката позволява движение във всички посоки и товароносимостта ѝ е до 85 кг.
Технически параметри:
- Задвижване: верига
- Батерия: 12V 4Ah
- Скорост до 50 км/ч
- Система E-START (електрическо запалване)
- Окачване: 2 x предни амортисьора, заден амортисьор
- Секвенциална скоростна кутия (скорост напред, неутрална, задна)
- Размери на превозното средство: 123 x 80 x 73 см (д x ш x в)
- Колела: 14" x 5-6"
- Седалка: 41 x 19 см
- Тегло: 73 кг
- Максимално натоварване: 85 кг
Двигател:
- Обем 110 см³
- Едноцилиндров
- С въздушно охлаждане
- Четиритактов
- Двигател с обратен ход
Оборудване:
- Здрава, издръжлива рамка с прахово покритие
- Висококачествена пластмаса
- Конусен въздушен филтър
- Табелка с номер на двигателя и сериен номер
- Стартиране с ключ
- Предпазна връв STOP
- Надуваеми гуми
- Предна и задна дискова спирачка
- Водоустойчива седалка
- Предни и задни светлини
- Предни светлини за паркиране и къси светлини
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Бензинови превозни средства |
|---|---|
| EAN: | 5903864985443 |
| LCD дисплей: | Не |
| Батерия: | 12V 4Ah |
| Вид колела: | Напомпваеми колела |
| Височина: | 73 cm |
| Дистанционно управление: | Не |
| Дължина: | 123 cm |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Не |
| Колани за сигурност: | Не |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 85 kg |
| Материал на седалката: | Водоустойчиво |
| Мотор: | Едноцилиндров, Четиритактов |
| Музикален панел: | Не |
| Обем на двигателя: | 110 см³ |
| Обем на резервоара: | 2,5l |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Не |
| Предназначение: | За момчета, За момичета, За по-големи деца |
| Препоръчителна възраст: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Размер на колелата: | 14" |
| Размери на опаковката: | 115 x 71 x 56 cm |
| Скорост: | 50 |
| Спирачки: | Дискови |
| Стартиране с ключ: | Да |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 73 kg |
| Тип превозно средство: | Четириколка |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Син |
| Ширина: | 80 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
