Детско електрическо ATV GTS1155 жълто - Разопаковано
Код: SLEVA1556Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детският електрически АТВ е оборудван с двигател с мощност 35W и широки EVA колела от пяна. Оборудването включва музикален панел. АТВ-то има предни светлини и товароносимостта му е до 20 кг.
Технически параметри:
- Мощност: 35W
- Батерия: 6V 4,5Ah
- Дължина на автомобила: 69 cm
- Ширина на автомобила: 40 cm
- Височина на автомобила: 43,5 cm
- Тегло: 5 kg
- Скорост: 1,5 - 2 km/h
- Максимална товароносимост: 20 кг
- Време на зареждане: 8 часа
- Време за каране: до 60 мин
Оборудване на АТВ-то:
- Меки EVA пяна колела
- Музикален панел
- Предно осветление
- Пластмасова седалка
Без дистанционно управление.
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни АТВ |
|---|---|
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Не |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Не |
| Батерия: | 6V 4,5Ah |
| Брой скорости: | 1 |
| Вид колела: | Пенопласт EVA |
| Височина: | 43,5 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 60 минути |
| Дистанционно управление: | Не |
| Дължина: | 69 cm |
| Индикатор на батерията: | Не |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Колани за сигурност: | Не |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 20 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Мотор: | 35W |
| Мощност на двигателя: | 35W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 6V |
| Окачваща ос: | Не |
| Отваряне на врати: | Не |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт, Тревна настилка |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 65 x 34 x 30 cm |
| Скорост: | 2, 1 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Разопаковано |
| Тегло: | 5 kg |
| Тип превозно средство: | Четириколка |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | жълт |
| Ширина: | 40 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
