Детско електрическо АТВ с дистанционно управление и надуваеми гуми зелено - Използвано - Детско електрическо АТВ с дистанционно управление и надуваеми гуми зелено
Код: SLEVA1515Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Съвместните пътувания с детски електрически ATV ще осигурят много забавление не само за младия шофьор, но и за родителите. Електрическият ATV велосипед е внимателно произведен с максимална прецизност до най-малкия детайл.
Страхотното пътуване ще бъде съпроводено от звукови ефекти на музикалния панел, можете да избирате от различни опции за вход - USB, Micro SD, MP3. Комфортът при шофиране е гарантиран от надуваеми колела, които се адаптират не само към павирани повърхности. Детето седи в удобно оформена седалка, изработена от мека екокожа.
Не е нужно да се притеснявате за безопасността на детето си. Аутомобилът има един педал за газ и след натискане на педала, спира бавно, без „трептене“, а също така потегля много плавно.
Технически параметри на електрическия ATV:
- мощност 2x45W
- батерия 12V 7Ah
- 3 скорости
- размери 100 x 65 x 74 см
- скорост 3-5 км/ч
- Тегло на ATV 20 кг
- максимална товароносимост 30 кг
- време за зареждане 8 часа
- време за шофиране до 1 час
- автоматично спиране след освобождаване на крака от педала на газта
- цвят: зелен
- CE сертификат, 3+
Оборудване на детски електрически ATV:
- седалка от мека екологична кожа
- гумени надуваеми колела
- дистанционно управление 2.4G, 3 скорости
- предни и задни LED светлини
- музикален панел - USB, Micro SD, MP3 вход
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни АТВ |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Да |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 12V 7Ah |
| Брой скорости: | 3 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Напомпваеми |
| Височина: | 74 cm |
| Време за зареждане: | 8 часа |
| Време за шофиране: | до 60 минути |
| Диаметър на колелата: | 31 cm |
| Дистанционно управление: | 2,4 GHz |
| Дължина: | 100 cm |
| Задвижване: | 2x2 |
| Звук на стартиране: | Да |
| Индикатор на батерията: | Не |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Да |
| Колани за сигурност: | Не |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 30 kg |
| Материал на рамката: | Пластмаса |
| Материал на седалката: | Еко кожа |
| Мотор: | 2x45W |
| Мощност на двигателя: | 90W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Оборудване на превозното средство: | Дистанционно управление, MP3 |
| Окачваща ос: | Да |
| Отваряне на врати: | Не |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момчета, За по-големи деца |
| Препоръчителна възраст: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Препоръчителна повърхност: | За офроуд |
| Радио: | Не |
| Скорост: | 3, 4, 5 |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Rozbaleno, použito |
| Тегло: | 20 kg |
| Тип превозно средство: | Четириколка |
| Функционални LED светлини: | Предни, Задни |
| Цвят: | Зелен |
| Ширина: | 65 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
