Детско електрическо АТВ Storm черно - Разопаковано - S-JJ320-BLACK
Код: SLEVA1509Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Детският електрически ATV Storm е подходящ за деца от 1,5 до 3 години, максималната му товароносимост е 20 кг. Има удобно оформена седалка, широки колела и звукови и светлинни ефекти. Музикалният панел е оборудван с вход AUX, USB и предварително записани мелодии. Детето ще освети пътя си с предните LED светлини.
Технически параметри:
- Мощност 1x35W
- Батерия 6V 4Ah
- Колела 19 x 8 см
- Каране напред
- Седалка 30 x 14 см
- Дължина на превозното средство 68 см
- Ширина на превозното средство 43 см
- Височина на превозното средство 41 см
- Тегло на превозното средство 5 кг
- Максимална товароносимост 20 kg
Оборудване:
- Пластмасови колела
- Предни LED светлини
- Музикален панел: AUX, USB вход
- Предварително записани мелодии
Снимките и видеоклиповете, показани в продукта, може да се различават. Всички спецификации са посочени в параметрите на продукта.
Забележка:
Животът на батериите и акумулаторите, които могат да бъдат част от продукта, е определен на шест месеца, тъй като това е консуматив, подлежащ на нормално износване.
Техническите параметри могат да се променят по всяко време без предварително уведомление. Показаните изображения са само за илюстративни цели.
Допълнителни параметри
| Категория: | Детски акумулаторни АТВ |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 8595724000051 |
| Bluetooth: | Не |
| MP3: | Да |
| LCD дисплей: | Не |
| SD карта: | Не |
| USB вход: | Да |
| Батерия: | 6V 4Ah |
| Брой скорости: | 1 |
| Вградена музика: | Да |
| Вид колела: | Пластмасови с гумен ръб |
| Височина: | 41 cm |
| Време за зареждане: | 8 - 10 часа |
| Време за шофиране: | до 60 минути |
| Дистанционно управление: | Не |
| Дължина: | 68 cm |
| Задвижване: | 2x1 |
| Звук на стартиране: | Не |
| Индикатор на батерията: | Не |
| Капацитет на седалки: | Едноместно |
| Клаксон: | Не |
| Колани за сигурност: | Не |
| Лакирани: | Не |
| Макс. товароносимост: | 20 kg |
| Материал на седалката: | Пластмаса |
| Мотор: | 1x35W |
| Мощност на двигателя: | 25W |
| Музикален панел: | Да |
| Напрежение на батерията: | 6V |
| Оборудване на превозното средство: | MP3 |
| Окачваща ос: | Не |
| Отваряне на врати: | Не |
| Отваряне на капак: | Не |
| Плавно тръгване: | Да |
| Предназначение: | За момичета, За най-малките |
| Препоръчителна възраст: | 3, 1, 2 |
| Препоръчителна повърхност: | Асфалт |
| Радио: | Не |
| Размери на опаковката: | 69 x 44 x 31 cm |
| Скорост: | 2, 1 |
| Смяна на скоростите: | Не |
| Стартиране с ключ: | Не |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Nové, Rozbaleno |
| Тегло: | 5 kg |
| Тип превозно средство: | Четириколка |
| Функционални LED светлини: | Предни |
| Цвят: | Черен |
| Ширина: | 43 cm |
| Ширина на кормилото: | 14 cm |
| Ширина на седалката: | 14 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
