Динозавър с дистанционно управление R/C кафяв
Код: L-7741Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Интересува ли се вашето дете от Юрския парк и праисторическите животни? Люспестата кожа, широката глава и подвижната уста на динозавъра със сигурност ще грабнат вниманието на всеки малък изследовател. Динозавър с дистанционно управление R/C кафяв се движи напред чрез дистанционното управление в нюанси на кафяво. Освен това има звукови и светлинни ефекти – при отваряне на устата издава ръмжене и има големи светещи очи.
Дистанционното управление със силует на динозавър е допълнителна атракция и изглежда интересно на рафта на младия изследовател. Основният ключ за включване е разположен на корема на животното. При натискане на дясното копче на дистанционното управление динозавърът се движи напред.
Комплектът съдържа:
- Динозавър
- Дистанционно управление
Размери на елементите:
- Динозавър: 30 см x 18 см x 7 см
- Дистанционно управление: 9 см x 7 см x 3 см
- Опаковка: 34 см x 21 см x 10 см
Динозавърът работи с две 1,5V батерии тип „AA“ (включени в комплекта). Играта е подходяща за деца над 3 години.
Допълнителни параметри
| Категория: | Роботизирани животни |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5903802453324 |
| Вид животно: | Динозавър |
| Височина: | 18 cm |
| Дължина: | 30 cm |
| Материал: | Пластмаса |
| Модел: | Диносаурус |
| Необходими батерии: | 2 x AA |
| Предназначение: | За момчета, За момичета |
| Препоръчителна възраст: | 4, 5, 6, 7 |
| Съдържание на опаковката: | Дистанционно управление, Динозавър |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 1,3 kg |
| Характеристики: | Звукови ефекти, Светлинни ефекти |
| Цвят: | Кафяв |
| Ширина: | 7 cm |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
