Гелова батерия 12V 12Ah
Код: R-AKU.12V-12AHСвързани продукти
Подробно описание на продукта
-
Спецификации:
- Гелова батерия 12V 12Ah
- Размери (дължина x ширина x височина): 15 x 9,5 x 9,5 см
- Затворена гелова батерия
- Подходяща за многократно презареждане
- Безобслужваем режим на работа
- Не пропуска електролит и не капе – безопасна за използване
- Възможност за безопасна работа във всяко положение
- Устойчивост на вибрации и съхранение в широк температурен диапазон
Уверете се, че батерията има същите параметри и размери като електрическото превозно средство или друго устройство.
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерия за акумулаторна кола |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5902135117293 |
| Батерия: | 12V 12Ah |
| Височина: | 9,5 cm |
| Дължина: | 15 cm |
| Напрежение на батерията: | 12V |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Ширина: | 9,5 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
