Кола с дистанционно управление Off-Road R/C 1:18 40км/ч
Код: L-8427Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Офроуд експедиции и вълнението на адреналина – това е дистанционно управляваната кола Кола с дистанционно управление Off-Road R/C 1:18 40км/ч. Този модел ще се хареса не само на деца, но и на възрастни. Кола достига скорост до 40 км/ч.
Спецификации:
- Цвят: черен
- Материал: метал, електронни компоненти, гума, пластмаса
- Мащаб: 1:18
- Батерия: 7,4V 850 mAh (включена в комплекта)
- Честота: 2,4 GHz
- Обхват на дистанционното: до 80 м
- Време за работа: 20-25 минути
- Време за зареждане: около 120 минути
- Изисквани батерии за контролера: 3 x AA 1,5V
- Скорост: 40 км/ч
- Тегло на продукта: 880 г
Комплектът съдържа:
- Дистанционно управлявана кола
- Дистанционно управление
- Батерия 7,4V 850 mAh
- Зарядно за батерията
- Стикери
Размери:
- Дистанционно управлявана кола: 28 x 19 x 18 см
- Дистанционно управление: 15 x 9 x 19 см
- Опаковка: 48 x 25 x 17 см
Допълнителни параметри
| Категория: | Коли с дистанционно управление |
|---|---|
| Гаранция: | ж |
| EAN: | 5903802458169 |
| Височина: | 19 cm |
| Време за зареждане: | 120 минути |
| Дължина: | 28 cm |
| Макс. скорост: | 40 km/h |
| Материал: | Пластмаса, Метал |
| Мащаб: | 1:18 |
| Модел: | Офроуд автомобил |
| Необходими батерии: | 3 x AA |
| Обхват на дистанционното: | 80 метра |
| Предназначение: | За момчета |
| Препоръчителна възраст: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Съдържание на опаковката: | Батерия, Дистанционно управление, Зарядно устройство |
| Състояние на стоката: | Ново |
| Тегло: | 0,88 kg |
| Цвят: | Черен |
| Честота: | 2,4 GHz |
| Ширина: | 18 cm |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
